Bestuur & commissies

Een vereniging wordt gemaakt door heel, veel mensen: leden, sponsors, familie van leden, maar zeker ook door vrijwilligers.

Hieronder staat het dagelijks bestuur en hoe je hen kan bereiken.  Ook staat er hoe je contact opneemt  met de verschillende commissies.

Dagelijks bestuur Naam Contact
Voorzitter Mark-Jan Moolenaar voorzitter@avwijchen.nl
Vicevoorzitter Cor Derks vicevoorzitter@avwijchen.nl
Secretaris Vacature! secretaris@avwijchen.nl
Penningmeester Douwe de Jager penningmeester@avwijchen.nl
Algemeen lid Jasmijn de Haan pupillen@avwijchen.nl 
Algemeen lid Antonin de Waard vrijwilligers@avwijchen.nl

Log in om alles te kunnen lezen. Als je ingelogd bent, kun je alle leden van de commissies zien. 

Commissies Email
Accommodatiecommissie accommodatie@avwijchen.nl
Barcommissie barcommissie@avwijchen.nl
Communicatiecommissie redactie@avwijchen.nl
Evenementencommissie  ec@avwijchen.nl
Lief-&-Leed-commissie liefenleedcommissie@avwijchen.nl
Sponsorcommissie sponsor@avwijchen.nl
Technische commissie tc@avwijchen.nl
Wedstrijdorganisatiecommissie woc@avwijchen.nl
Welzijnscommissie welzijn@avwijchen.nl

 

Overigen Email
Ledenadministratie ledenadministratie@avwijchen.nl
Starter starter@avwijchen.nl
Webmaster webmaster@avwijchen.nl
Wedstrijdsecretariaat thuis wsthuis@avwijchen.nl
Wedstrijdsecretariaat uit wstuit@avwijchen.nl
Vertrouwenspersoon vertrouwen@avwijchen.nl

INTERESSE?
Heb je interesse om ook iets te doen voor je club?  Weet je precies wat je zou willen/kunnen doen of ben je er nog niet helemaal uit? Neem dan contact op met Antonin de Waard. Of lees verder bij Vrijwilliger worden.